Lista punktów czynnych 30 września 2021 w województwie łódzkim.

Gminne Biuro Spisowe Miejsce Punktu SpisowegoGodziny
1ŁódźUrząd Statystyczny w Łodzi
Ul. Suwalska 29
93-176 Łódź
8.00-24.00
2 Łódź Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami
Urzędu Miasta Łodzi,
Piotrkowska 110,
Pasaż Schillera
Łódź
8.00-24.00
3 Łódź Urząd Miasta Łodzi,
Zachodnia 47
Łódź
8.00-24.00
4 Brzeziny Urząd Statystyczny w Łodzi
Oddział w Brzezinach
ul. Sienkiewicza 14
95-060 Brzeziny
8.00-24.00
5 Brzeziny Urząd Gminy Brzeziny
ul. Sienkiewicza 16A
95-060 Brzeziny
pokój 1.10
8.00-17.00
6 Sieradz Urząd Statystyczny w Łodzi
Oddział w Sieradzu
Plac Wojewódzki 3
98-200 Sieradz
(hol na 8 piętrze)
20.00-24.00
7 Sieradz 1. Urząd Miasta Sieradza
plac wojewódzki 1
98-200 Sieradz

2. Galeria Dekada
ul. Wojska Polskiego 11
98-200 Sieradz

Starostwo Powiatowe w Sieradzu
plac Wojewódzki 3
98-200 Sieradz
(hol na 8 piętrze)
7.30-20.00

11.00-19.00

20.00-24.00
8 Piotrków Trybunalski Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Pasaż Karola Rudowskiego 10
97-300 Piotrków Trybunalski
7.30-22.00
9SkomlinUrząd Gminy Skomlin
ul. Trojanowskiego 1
98-346 Skomlin
7.30-17.00
10ŻelechlinekUrząd Gminy w Żelechlinku
ul. Plac Tysiąclecia nr 1
97-226 Żelechlinek
7.30-15.30
11Kocierzew PołudniowyGmina Kocierzew Południowy 83, 99-414 Kocierzew8.00-16.00
12DmosinUrząd Gminy Dmosin,
Dmosin 9
95-061 Dmosin
8.00-16.00
13Świnice WarckieUrząd Gminy Świnice Warckie
ul. Szkolna
99-140 Świnice Warckie
7.30-14.00
14ŁaniętaUrząd Gminy w Łaniętach,
Łanięta 16
99-306 Łanięta
7.30-19.00
15Nowy Kawęczyn Urząd Gminy w Nowym Kawęczynie,
Nowy Kawęczyn 32
96-115 Nowy Kawęczyn
8.30-15.30
16RegnówUrząd Gminy w Regnowie,
Regnów 95
7.30-15.30
17Strzelce WielkieUrząd Gminy Strzelce Wielkie
ul. Częstochowska 14
Strzelce Wielkie
7.30-15.30
18BurzeninUrząd Gminy Burzenin
ul. Sieradzka 1
98-260 Burzenin
8.00-16.00
19SzczercówUrząd Gminy w Szczercowie,
ul. Pułaskiego 8
97-420 Szczerców
8.00-19.00
20ZadzimUrząd Gminy Zadzim
Zadzim 44
8:00-17.00
21RadomskoUrząd Gminy Radomsko
ul. Piłsudskiego 34
97-500 Radomsko
8.00-24.00
22Góra Świętej MałgorzatyUrząd Gminy Góra Świętej Małgorzaty,
Góra Świętej Małgorzaty 44
99-122 Góra Św. Małgorzaty
7.30-15.30
23GoszczanówUrząd Gminy w Goszczanowie,
ul. Kaliska 19
98-215 Goszczanów
7.30-15.30
24KrośniewiceUrząd Miejski w Krośniewicach
ul. Poznańska 5
99-340 Krośniewice, Bud. "B"
15.30-24.00
25Biała RawskaUrząd Miasta i Gminy w Białej Rawskiej
ul. Jana Pawła II 57
96-230 Biała Rawska
7.30-15.30
26MokrskoUrząd Gminy Mokrsko
Mokrsko 231
98-345 Mokrsko
7.30-15.30
27RzeczycaUrząd Gminy Rzeczyca
ul. Tomaszowska 2
97-220 Rzeczyca
7.45-18.00
28Rawa Mazowiecka Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej
plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 5
96-200 Rawa Mazowiecka
8.00-24.00
29DrzewicaUrząd Miejski w Drzewicy
Stanisława Staszica 22
26-340 Drzewica
7.30-20.00
30ZłoczewUrząd Miejski w Złoczewie
ul. Szkolna 16
98-270 Złoczew
16.00-20.00
31MasłowiceUrząd Gminy Masłowice
Masłowice 4
97-515 Masłowice
7.30-19.30
32PabianiceUrząd Gminy w Pabianicach
ul. Torowa 21
95-200 Pabianice
7.15-24.00
33WidawaUrząd Gminy Widawa
Ul. Rynek Kościuszki 10
98-170 Widawa
7.30-18.00
34OsjakówUrząd Gminy Osjaków
ul. Targowa 26
98-320 Osjaków
7.30 - 15.30
35WieluńUrząd Miejski w Wieluniu
ul. Piłsudskiego 14
98-300 Wieluń
7.30-15.30
36Kobiele Wielkie Urząd Gminy Kobiele Wielkie
ul. Reymonta 79
97-524 Kobiele Wielkie
7.30-24.00
37WitoniaUrząd Stanu Cywilnego w Witoni
ul. Stefana Starzyńskiego 6A
99-335 Witonia
7.30-15.30
38GorzkowiceUrząd Gminy Gorzkowice
ul. Szkolna 3
97-350 Gorzkowice
16.00-18.00
39OzorkówOzorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Staszica 1
95-035 Ozorków
9.00-17.00
40SadkowiceUrząd Gminy w Sadkowicach
Sadkowice 129A
96-206 Sadkowice
7.30 - 18.00
41BrzeźnioUrząd Gminy Brzeźnio
ul. Wspólna 44
98-275 Brzeźnio
7.30-15.30
42DaszynaUrząd Gminy Daszyna
Daszyna 34A
99-107 Daszyna
pokój nr 4
7.30-24.00
43ChąśnoUrząd Gminy Chąśno
Chąśno 55
99-413 Chąśno
7.00-15.00
44Zduńska Wola Urząd Gminy Zduńska Wola
ul. Zielona 30
98-220 Zduńska Wola
7.30-19.00
45GomuniceUrząd Gminy Gomunice
ul. Armii Krajowej 30
97-545 Gomunice
7.00 - 15.00
46Aleksandrów ŁódzkiUrząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Pl. Kościuszki 2
95-070 Aleksandrów Łódzki
08.00-20.00
do ostatniego respondenta
47 Aleksandrów Łódzki 1. Biuro Koła Kombatantów
ul. 11 Listopada 3
Aleksandrów Łódzki

2. Filia nr 2 Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim
ul. Dmowskiego 4
Aleksandrów Łódzki

3. SPISOBUS przy Szkole Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim
Al. Wyzwolenia 3
Aleksandrów Łódzki
9.00-14.00

16.00-20.00

9.00-15.00

9.00 14.00
48CzarnożyłyUrzędu Gminy Czarnożyły
Czarnożyły 48
98-310 Czarnożyły
7.30-15.30
49SłupiaUrząd Gminy Słupia
Słupia 136
96-128 Słupia
7.30-18.00
50Żychlin Urząd Gminy w Żychlinie
ul. Barlickiego 15
99-320 Żychlin
7.30-15.30
51KowiesyUrząd Gminy Kowiesy
Kowiesy 85
96-111 Kowiesy
8.00-20.00
52OstrówekUrząd Gminy w Ostrówku
Ostrówek 115
98 - 311 Ostrówek
7.15-15.15
53WolbórzUrząd Miejski w Wolborzu
pl. Jagiełly 28
97-320 Wolbórz
15.30-20.00
54PiątekUrząd Miejski w Piątku
ul. Rynek 16
99-120 Piątek
7.00-15.00
55StrykówUrząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
8.00-20.00
56SzadekUrząd Gminy i Miasta w Szadku
ul. Warszawska 3
98 - 240 Szadek
7.30 - 18.00
57 Łowicz 1. Urząd Miejski w Łowiczu
Stary Rynek 1
99-400 Łowicz

2. Urząd Miejski w Łowiczu
Al. H. Sienkiewicza 62
99-400 Łowicz
8.00-16.00

13.00-21.00
58ZgierzUrząd Miasta Zgierz
pl. Jana Pawła II 16
95-100 Zgierz
8.00-21.00
59 Lutomiersk 1. Urząd Gminy Lutomiersk,
ul. Pl. Jana Pawła II nr 11
Lutomiersk 95-083

2. Gminny Ośrodek Kultury
ul. Pl. Jana Pawła II nr 13
Lutomiersk 95-083

3.Gminny Ośrodek Kultury
ul. Pl. Jana Pawła II nr 13
Lutomiersk 95-083
7.30-15.00

15.00-18.00

9.00-14.00
18.00-21.00
60OpocznoUrząd Miasta Opoczno
ul. Staromiejska 6
26-300 Opoczno
7.30-15.30
W razie potrzeby dłużej
61BiałaczówUrząd Gminy Białaczów
ul. Piotrkowska 12
26-307 Białaczów
7.30 -18.00
62BedlnoUrząd Gminy Bedlno
Bedlno 24
99-311 Bedlno
7.30-15.30
63Grabów Urząd Gminy w Grabowie
ul. 1 Maja 21
99-150 Grabów
7.30-15.30
64ŁęczycaUrząd Gminy w Łęczycy
ul. Marii Konopnickiej 14
99-100 Łęczyca
15.30-20.00
65RozprzaUrząd Gminy w Rozprzy
Al. 900 lecia 3
97-340 Rozprza
7.00-20.00
66BolimówUrząd Gminy w Bolimowie
ul. Łowicka 9
99-417 Bolimów
7.30-15.30
67RogówUrząd Gminy Rogów
ul. Żeromskiego 23
95-063 Rogów
7.00-15.00
68WodzieradyUrząd Gminy Wodzierady
Wodzierady 24
98-105 Wodzierady
7.00-17.00
69KiełczygłówUrząd Gminy w Kiełczygłowie
ul. Tysiąclecia 25
98-350 Kiełczygłów
8.00-19.00
15.00-16.00
70Lipce reymontowskieUrząd Gminy Lipce Reymontowskie
Ul. Reymonta 24
96-127 Lipce Reymontowskie
8.00-16.00
71Wola Krzysztoporska Urząd Gminy Wola Krzysztoporska
ul. Kościuszki 5
97-371 Wola Krzysztoporska
7.30-15.30
72Warta Urząd Miejski w Warcie
ul. Rynek im. Wł. St. Reymonta 1
98-290 Warta
7.30-15.30
73CzarnocinUrząd Gminy w Czarnocinie
ul. Główna 142
97-318 Czarnocin
7.30-20.00
74RokicinyUrząd Gminy w Rokicinach
ul. Tomaszowska 9
97-221 Rokiciny
16.00-19.00
75KsawerówUrząd Gminy Ksawerów
ul. Kościuszki 3H
95-054 Ksawerów
I piętro, pok. 101
7.30-18.00
76PoddębiceUrząd Miejski w Poddębicach
ul. Łódzka 17/21
99-200 Poddębice
8.00-21.00
77LubochniaUrząd Gminy Lubochnia
Lubochnia Dworska
ul. Tomaszowska 9
97-217 Lubochnia
7.30-15.30
78OsjakówUrząd Gminy Osjaków
ul. Targowa 26
98-320 Osjaków
7.30-15.30
79KrzyżanówUrząd Gminy Krzyżanów
Krzyżanów 10
99-314 Krzyżanów
7.00-15.00
80Konstantynów ŁódzkiUrząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim
ul. Zgierska 2
95-050 Konstantynów Łódzki
8.00-18.00
81WróblewUrząd Gminy Wróblew
Wróblew 15
98-285 Wróblew
7.30-15.30
82KlonowaUrząd Gminy w Klonowej
ul. Ks. Józefa Dalaka 2
98-273 Klonowa
7.30-21.30
83ParzęczewUrząd Gminy w Parzęczewie
>ul. Południowa 1
95-045 Parzęczew
7.30-18.00
84ZgierzUrząd Gminy Zgierz
ul. Łęczycka 4
95-100 Zgierz
16.00-21.00
85Żarnów Dom Kultury w Żarnowie
26-330 Żarnów
7.30-15.30
86WielgomłynyUrząd Gminy w Wielgmłynach
ul. Rynek 1
97-525 Wielgomłyny
7.30-15.30
87ŁęczycaUrząd Miejski w Łęczycy
ul. Marii Konopnickiej 14
99-100 Łęczyca
7.30-20.00
z możliwością wydłużenia czasu pracy
88GalewiceUrząd Gminy Galewice
ul. Wieluńska 5
98-405 Galewice
15.30-22.00
89PęczniewUG Pęczniew
ul. Główna 10/12
99-235 Pęczniew
7.30-15.30
90KonopnicaUrząd Gminy Konopnica
ul. Rynek 15
98-313 Konopnica
7.30-15.30
91Nowe OstrowyUrząd Gminy Nowe Ostrowy
Nowe Ostrowy 80
99-350 Ostrowy
7.30-15.30
92BrąszewiceUrząd Gminy w Brąszewicach
ul. Sieradzka 98
98-277 Brąszewice
8.00-18.00
93KoluszkiUrząd Gminy w Koluszkach
11 Listopada 65
95-040 Koluszki
8.00-18.00
94SiemkowiceUrząd Gminy w Siemkowicach
Plac Wolności 1
98-354 Siemkowice
7.00-15.00
95Rawa Mazowiecka Urząd Gminy Rawa Mazowiecka
al. Konstytucji 3 Maja 32
96-200 Rawa Mazowiecka
8.00-16.00
96BrzezinyUrząd Miasta Brzeziny
Sienkiewicza 16
95-060 Brzeziny
8.00-16.00
97 Zduńska Wola 1. Urząd Miasta Zduńska Wola,
ul. Stefana Złotnickiego 12
98-220 Zduńska Wola

2. Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz
pl. Wolności 26
98-220 Zduńska Wola
7.30-15.00

9.00-22.00
98SławnoUrząd Gminy w Sławnie
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
26-332 Sławno
7.30-24.00
99Lgota WielkaUrząd Gminy w Lgocie Wielkiej
ul. Radomszczańska 60
97-565 Lgota Wielka
pokój nr 14.
8.00-20.00
100CzerniewiceUrząd Gminy Czerniewice
ul. Mazowiecka 42
97-216 Czerniewice
7.30-15.30
101KutnoUrząd Miasta Kutno
al. |Piłsudskiego 18
99-300 Kutno
15.30-20.00
102ZelówUrząd Miejski w Zelowie
Żeromskiego 23
97-425 Zelów
08.00-19.00
103SulejówUrząd Miejski w Sulejowie
ul. Konecka 42
97-330 Sulejów
wejście A, parter
7.30-18.00
104 Tomaszów Mazowiecki 1. Galeria Tomaszów
ul. Warszawska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki

2. Informacja Turystyczna
Plac Kościuszki 29
97-200 Tomaszów Mazowiecki

3. Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
ul. P.O.W. 10/16
97-200 Tomaszów Mazowiecki
16.00-21.00

16.00-24.00

15.30-24.00
105 Inowłódz 1. Urząd Gminy Inowłódz
ul. Spalska 2
97-215 Inowłódz

2. OSP Inowłódz
ul. Tuwima 15
97-215 Inowłódz
7.30-15:30

15.30-18.30
(wejście od strony apteki)
7.30-24.00
107KleszczówUrząd Gminy w Kleszczowie
ul. Główna 47
97-410 Kleszczów
7.30-15.30
15.30-24.00
108 Głowno Miasto 1. Urząd Miejski w Głownie
ul. Norblina 1
95-015 Głowno

2.Miejski Ośrodek Kultury w Głownie
ul. Kopernika 45
95-015 Głowno
8.00-16.00

16.00-19.00
109ZapoliceUrząd Gminy Zapolice
ul. Plac Strażacki 5
98-161 Zapolice
07.30-19.30
110PajęcznoUrząd Miejski w Pajęcznie
ul. Parkowa 8/12
98-330 Pajęczno
15.30-17.30
111PabianiceUrząd Miejski w Pabianicach
ul. Zamkowa 16
95-200 Pabianice
8.00-24.00
112Brójce Urząd Gminy Brójce
Brójce 39
95-006 Brójce
7.30-18.00
113RząśniaUrząd Gminy w Rząśni
ul. 1 Maja 37
98-332 Rząśnia
7.30-15.30
114 Andrespol 1.Urząd Gminy w Andrespolu
ul. Rokicińska 126
95-020 Andrespol

2.Gminna Biblioteka Publiczna w Andrespolu
ul. Rokicińska 125
95-020 Andrespol

3.Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Justynowie
ul. Główna 19 A
95-020 Andrespol

4.Dom Seniora 60+ w Andrespolu
ul. Ceramiczna 2 A
95-020 Andrespol
7.30-17.00

8.00-16.00

8.00-16.00
8.00-17.00
115StrzelceUrząd Gminy Strzelce
Ul. Leśna 1
99-307 Strzelce
7.00-15.00
116 Bełchatów 1. Urząd Miasta Bełchatowa
ul. Kościuszki 1
97-400 Bełchatów

2. Galeria Olimpia w Bełchatowie
ul. Kolejowa 6
97-400 Bełchatów

3. Urząd Miasta Bełchatowa
ul. Kościuszki 1
97-400 Bełchatów
8.00-24.00

16.00-20.00
9.00-14.00
117Dobroń Urząd Gminy w Dobroniu
Ul. 11 Listopada 9
95-082 Dobroń
7.30-15.30
118BolesławiecUrząd Gminy Bolesławiec
Ul. Rynek 1
98-430 Bolesławiec
6.00-24.00
119Zduny Urząd Gminy Zduny
Zduny 1C
99-440 Zduny
8.00-16.00
120BiałaUrząd Gminy Biała
Biała Rynek 10
48-210 Biała
7.00-15.00
121RusiecUrząd Gminy Rusiec
ul. Wieluńska 35
97-438 Rusiec
7.30-15.30
122PrzedbórzUrząd Miejski w Przedborzu
Mostowa 29
97-570 Przedbórz
7.30-17.00
123BędkówGmina Będków
ul. Parkowa 3
97-319 Będków
8.00-15.30
124Miasto SkierniewiceUrząd Miasta Skierniewice
ul. Rynek 1
Skierniewice
8:00-15:30
125BłaszkiUrząd Miejski w Błaszkach
Plac Niepodległości 13
98-235 Błaszki
7.30-17.00
126CzastaryUrząd Gminy w Czastarach
Ul. Wolności 29
98-410 Czastary
7.00-18.00
127Tomaszów MazowieckiUrząd Gminy Tomaszów Mazowiecki
Ul. Prez. I. Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
budynek B
8.00-23.00
128ParzęczewUrząd Gminy w Parzęczewie
Ul. Południowa 1
95-045 Parzęczew
8.00-18.00
129RzgówUrząd Miejski w Rzgowie
Plac 500-lecia 22
95-030 Rzgów
7.00-17.00
130AleksandrówUrząd Gminy Aleksandrów
Aleksandrów 39B
26-337 Aleksandrów
8.00-16.00
131DłutówUrząd Gminy w Dłutowie
Ul. Pabianicka 25
95-081 Dłutów
8.00-18.00
132JeżówUrząd Gminy w Jeżowie
ul. Kwiatowa 1
95-047 Jeżów
7.30-17.00
133UjazdGminna Biblioteka Publiczna w Ujeździe
ul. Tomaszowska 1
97-225 Ujazd.
14.00-18.00
134Dalików Gminne Biuro Spisowe
Pl. Powstańców 1
99-205 Dalików
7.30-15.30
135MoszczenicaUrząd Gminy w Moszczenicy
ul. Kosowska 1
97-310 Moszczenica
7.30-15.30
136GalewiceUrząd Gminy w Moszczenicy
ul. Kosowska 1
97-310 Moszczenica
15.30-22.00
137TuszynUrząd Miasta w Tuszynie
ul. Piotrkowska 2/4
95-080 Tuszyn
8.00-24.00
138BielawyUrząd Gminy Bielawy
Ul. Garbarska 11
99-423 Bielawy
8.00-16.00
139ŁubniceUrząd Gminy Łubnice
Ul. Sikorskiego 102
98-432 Łubnice
7.00-15.00
140GłownoUrząd Gminy Głowno
ul. Kilińskiego 2
95-015 Głowno
8.00-17.00
141Radomsko Miasto 1. Urząd Miasta Radomska
ul. Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko

2. Targowisko Miejskie,
Targowa, 97-504

3. Miejski Dom Kultury
ul. Brzeźnicka 5
97 – 500 Radomsko
7:30-20:00

8:00-12:00

16:00-20:00